Společnost SYMONTA dodává pouze ověřené technologie a komponenty pro tepelná hospodářství a zdroje tepla. Tyto dodávky jsou testovány a odzkoušeny odborným týmem společnosti SYMONTA, a proto garantují jejich bezpečný a ekonomický provoz s následným servisem.

Tepelná izolace FLEXIZOL

Snímatelná tepelná izolace FLEXIZOL je vyráběna na základě 3D modelu technologií komponentů, a to pro konkrétní zákaznické řešení technologií předávání tepla. Je využitelná jak pro celek, tak i pro dílčí komponenty a potrubní části. Díky tomuto unikátnímu systému lze izolovat i části, které se běžně neizolují a dochází u nich k únikům tepla.

Snímatelná tepelná izolace FLEXIZOL vyniká jednoduchou a rychlou montáží a demontáží, a to opakovaně, navíc bez odstávek tepelných zdrojů.

FLEXIZOL S je určen pro vnitřní použití v potravinářském a petrochemickém průmyslu, je vyráběn se silikonovým povrchem, s trvalou teplotní odolností do 500 °C.

FLEXIZOL T s teflonovým povrchem je určen pro provozy se zvýšeným požadavkem na hygienické normy v potravinářském a farmaceutickém průmyslu nebo v provozech s únikem olejů. Tato izolace je omyvatelná a vhodná i pro venkovní použití, s trvalou teplotní odolností do 310 °C.