Společnost SYMONTA dodává pouze ověřené technologie a komponenty pro tepelná hospodářství a zdroje tepla. Tyto dodávky jsou testovány a odzkoušeny odborným týmem společnosti SYMONTA, a proto garantují jejich bezpečný a ekonomický provoz s následným servisem.

IHRC – regulace teploty v jednotlivých místnostech

IHRC (Individual heating room control) je systém pro možnost regulace teploty v jednotlivých místnostech. Byl vyvinut za účelem snížení nákladů na vytápění. Účelem individuální regulace místností je zajištění příjemného prostředí pro obyvatele budovy, a to s minimální spotřebou energie. Při zajišťování kvalitního prostředí nejde jen o regulaci teploty. V závislosti na potřebách budovy může jít o úpravu kvality nebo vlhkosti vzduchu, udržování potřebného množství světla, ochranu před oslněním či ochranu soukromí. Klíčem k minimalizaci spotřeby energie je regulace podmínek v místnosti podle aktuálních požadavků tak, aby nedocházelo k nadměrné spotřebě energie na vytápění, chlazení a osvětlení.

Systém IHRC je flexibilní a je určen pro využití v různé konfiguraci od bytu, rodinného domu, administrativní budovy, hotely, školy, výrobní prostory či zdravotnické komplexy.